W Mebelio oferujemy szeroki wybór biurek i sekretarzyków do Twojego domu. Wśród produktów znajdziesz biurka: ✓ narożne ✓ biurowe i komputerowe  ✓ nowoczesne białe i czarne ✓ aluminiowe ✓ art deco, vintage i retro ✓ biurka Actona ✓ fornirowane ✓ gabinetowe ✓ glamour ✓ klasyczne ✓ kolonialne ✓ lakierowane na wysoki połysk ✓ metalowe ✓ rogowe ✓ sosnowe ✓ stylowe ✓ skandynawskie ✓ biurka szklane ze szklanym blatem. Skorzystaj z darmowej dostawy. Pamiętaj że masz zawsze 14 dni na zwrot i gwarancję najniższej ceny!

Biurka w stylu skandynawskim

Styl skandynawski w wystroju wnętrz cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością wśród Polaków. To styl niezwykle lekki, w ciekawy i niebanalny sposób pozwalający połączyć elegancję i funkcjonalność. Cechuje się jasnymi kolorami, minimalizmem, zastosowaniem naturalnego drewna, nieprzesadzonym, lecz oryginalnym designem.

Skandynawskie biurka doskonale nadają się zarówno do domu, do pokoju nastolatka jako biurko komputerowe czy do gabinetu. Ich prosty, elegancki design sprawia, że są to meble uniwersalne - nie ma obawy, że wyjdą z mody, czy że dokupione dodatki nie będą do nich pasowały. Aby uzyskać wrażenie lekkości, są pozbawione wszelkich udziwnień, mają raczej niewielką liczbę szuflad. To sprawia, że prezentują się wyjątkowo zgrabnie. Do takich biurek łatwo można dobrać inne meble, które powinny znaleźć się w pokoju czy biurze - takie jak regały, fotele czy komody. Możliwości kombinacji jest bardzo wiele.

Nowoczesne Biurka

Sklep Mebelio.pl oferuje zarówno tradycyjne,  jak i bardziej nowoczesne biurka skandynawskie oraz sekretarzyki. Te tradycyjne wykonane są z drewna, niekiedy specjalnie postarzanego, tak by pasował do stylu vintage. Te bardziej nowoczesne wykonane są najczęściej w jasnej kolorystyce, ze szkła, metalu czy plastiku. Przyciągają uwagę designem, który jest jednocześnie bardzo prosty, ponadczasowy, jak i oryginalny. Warto zwrócić uwagę na dobrą jakość materiałów i staranność, z jaką zostały wykonane. To sprawia, że te meble posłużą nam przez lata.