Dywan w naszym domu pozwala stworzyć atmosferę ciepła i przytulności. Dobrze dobrany będzie stanowił ozdobę każdej podłogi i pozwoli uświetnić aranżację wnętrza. Jeszcze kilka lat temu, wiele osób chętnie rezygnowało z dywanu, po to, by wyeksponować piękno paneli lub parkietu. Dzisiaj dywany triumfalnie powracają do mody, przyciągając uwagę nowoczesnym designem, ogromną rozmaitością wzorów i kolorów oraz nowatorskim wzornictwem.


Znani i polecani producenci dywanów na całym świecie dostępni w Mebelio.pl
 

Szukasz nowoczesnego dywanu do salonu lub pokoju?

Nowoczesne dywany często cechuje prosty, elegancki design oraz wysoka jakość. Właśnie takie znajdziemy w ofercie sklepu Mebelio.pl. Warto zwrócić uwagę na dywany skandynawskie - nie porażają być może wyrafinowaną ornamentyką czy feerią barw, mimo to potrafią przyciągnąć uwagę gości. Sekretem jest wyczucie w łączeniu barw, minimalizm i wysokiej jakości materiały. Niektóre dywany nowoczesne dostępne są w odważniejszych barwach, z geometrycznymi kształtami np. okrągłe dywany czy klasyczne dywany prostokątne, stosowane są one jednak zawsze z dużym wyczuciem. W naszym sklepie Mebelio.pl znajdziecie państwo dywany do każdego pomieszczenia w swoim mieszkaniu, niezależnie czy będzie to dywan w stylu retro do pokoju czy klasyczny gładki dywan młodzieżowy.

Przede wszystkim naturalne tworzywa

Sklep Mebelio.pl odpowiada na dzisiejsze trendy ekologiczności i naturalności. Z tego powodu również sklep Mebelio.pl oferuje przede wszystkim dywany i chodniki z naturalnych tworzyw: dywany bawełniane, z wełny czy juty. To gwarantuje ich wysoką jakość. Oprócz większych dywanów warto zainteresować się również małymi dywanikami z długim włosiem- chodniczkami. Doskonale sprawdzą się do rozłożenia koło łóżka, ale nie tylko. Warto także dobrać pasujące wycieraczki, które będą korespondowały swoim designem z dywanami.