Fotele kojarzą nam się zazwyczaj ze starymi, nieco topornymi meblami w ciemnych przygnębiających kolorach. Mimo to, są na tyle wygodne, że trudno z nich zrezygnować przy aranżacji pokoju. To idealny mebel do tego, by spędzać na nim długie zimowe wieczory, z kubkiem herbaty i ulubioną książką w ręce.


Fotele nowoczesne

Fotele designerskie nie muszą być już jednak tak toporne jak te, które były popularne przed laty. Takie są na przykład fotele w stylu skandynawskim - cechuje je niezwykła lekkość, wygoda i ciekawy, nowoczesny design. Dzisiaj na rynku dostępnych jest tak wiele modeli, że fotele nowoczesne łączą ze sobą trendy właściwie ze wszystkich epok.

Fotele designerskie w ofercie Mebelio.pl

Sklep Mebelio.pl przygotował specjalnie dla Państwa wyjątkową ofertę foteli. Znajdziemy tu fotele niezwykle, nowoczesne i lekkie, charakteryzujące się nowatorskim designem i wysoką jakością wykończeni, które pasują do każdego nowoczesnego biura, salonu, czy innego nowoczesnego pomieszczenia. W naszej Ofercie mogą Państwo wybrać między innymi: fotele obrotowe, bujane, fotele z funkcją spania które z pewnością będą pasowały do każdego biura lub do gabinetu. Duży jest wybór foteli  w jednym z dwóch "nieśmiertelnych" zawsze modnych kolorów - czarnym i białym.

Fotele w styl skandynawskim i glamour

W ofercie sklepu Mebelio.pl warto zwrócić uwagę przede wszystkim na dwa trendy: pierwszy z nich to fotele skandynawskie, drugi - styl glamour. Fotele skandynawskie cechują się dużą prostotą, stonowanymi kolorami przywodzącymi na myśl barwy natury, eleganckimi drewnianymi wykończeniami. Fotele w stylu glamour są dla odmiany zdobione z dużym przepychem, pełne ekstrawaganckich rozwiązań, od razu przykuwają uwagę.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą oferowanych przez nas mebli, oświetlenia oraz Akcesorii. Życzymy udanych zakupów.