Wygodny fotel to jeden z najważniejszych mebli w naszych domach i mieszkaniach. Zasiadając na nim można nie tylko pracować, ale także się zrelaksować i odprężyć. Aby praca była wydajna, konieczny jest odpowiedni komfort, który zapewnić może nam wyłącznie dobry fotel. W zależności od tego, do czego posłużyć ma fotel, można kupić fotel biurowy, fotel pikowany do salonu czy fotel do poczekalni.


Pikowany czarny fotel

Czarne fotele są bardzo eleganckie i pasują niemal do każdego wnętrza. Fotele pikowane są wyjątkowo miękkie i wygodne. W zależności od stylu wnętrza i od wielkości pomieszczenia można kupić fotel pikowany o stelażu stalowym lub drewnianym, obitym dookoła skórą lub tkaniną. Fotele ze stelażem stalowym zajmują zdecydowanie mniej miejsca i są dużo bardziej poręczne. Przez to dedykowane są do mniejszych pomieszczeń i mniejszych nieruchomości.

Fotele skórzane do salonu

Do dużych pomieszczeń najlepszym rozwiązaniem będą duże, czarne, skórzane fotele z szerokimi podłokietnikami. Aby zapewnić dodatkowy komfort, część z nich wyposażona jest w podnóżki, umożliwiające wyciągnięcie nóg i niemal położenie się na tym fotelu.

Fotele biurowe

Komfort pracy znacznie poprawia jej wydajność. Decydując się na zakup fotela do biura warto o tym pomyśleć. W naszej ofercie dostępne są fotele biurowe ukształtowane w taki sposób, by zapewnić wysoki komfort i ograniczyć zmęczenie w czasie pracy.

Fotele ekstrawaganckie

Takich produktów również u nas nie brakuje. Fotele muzyczne lub ukształtowane w nietypowy sposób także się u nas znajdują.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu i składania zamówień.