Kategoria ta jest idealną propozycją dla osób, którym nie wystarczają już klasycznie zaprojektowane fotele - zazwyczaj utrzymane w stonowanej kolorystyce i wzornictwie. Fotele designerskie, przedstawione w tej grupie mebli, stanowią barwną wyspę na morzu tradycyjnych produktów tego typu.


Fotel patchwork

Fotele patchwork są szczególną grupą foteli, których wyróżnia patchworkowa tapicerka, stylizowana na pozszywane ze sobą kawałki różnych materiałów, o podobnych geometrycznie kształtach. Takie kolorowe meble w naturalny sposób ożywią i wzbogacą każde wnętrze.

Fotel nowoczesny design

Designerskie fotele biurowe nadadzą biurowym wnętrzom klasy i elegancji - a ponieważ otoczenie wpływa na rezultaty pracy, może się okazać, że meble te wpłyną pozytywnie na wydajność pracowników. Styl nowoczesny zyskuje coraz więcej zwolenników, a tak zaprojektowane meble przykuwają uwagę swoją kojącą surowością i minimalizmem.

Fotele "dizajnerskie" - artystyczna strona mebli

Czasy, w których meble - w tym i fotele - spełniały jedynie użytkowe funkcje, już dawno minęły. Współcześnie najbardziej cenieni, światowi artyści pracują nad projektami związanymi z wyglądem mebli, wkładając cały swój talent w przygotowanie nowej koncepcji, wzoru czy kształtu. Każdy taki fotel jest osobnym dziełem sztuki.

Fotel klubowy

W naszej ofercie mamy również fotele przeznaczone dla różnego rodzaju klubów, barów i innych, tego typu miejsc. Wygoda miesza się w ich przypadku ze swoistym minimalizmem, a meble takie idealnie pasują do tego typu wnętrz.