Fotele dostępne w tej kategorii są szczególną grupą siedzisk, przeznaczonych w szczególności dla osób ceniących sobie wygodę pracy. Obrotowe fotele stanowią grupę mebli w szczególności przydatną w przypadku prac biurowych, w których kluczowe są odpowiednia pozycja siedzącej osoby oraz możliwość łatwej i szybkiej zmiany położenia, nie zapominając także o stylistyce i z jakich materiałów został taki fotel zrobiony. Aby Cieszyć się użytkowaniem przez długie lata, polecamy wybrać obrotowy fotel skórzany. Skóra naturalna posiada lepsze właściwości wytrzymałościowe oraz łatwo utrzymać je w czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, Wybierz fotel z funkcją regulacji, dzięki czemu bez problemu możesz go dostosować do swojego wzrostu.


Fotel obrotowy skórzany

Część produktów oferowanych przez nas w tej kategorii to fotele skórzane - skóra jest często pożądanym materiałem, jeśli mówimy o tapicerce fotela. Lepsze parametry techniczne, którymi charakteryzuje się skóra w porównaniu do innych materiałów, czyni ją bardziej odporną na upływ czasu i niekorzystne działanie niektórych czynników takich, jak wilgoć.

Fotele do biurka i krzesło do komputera

Fotel obrotowy do komputera jest bardzo dobrym pomysłem i pozwala na wygodną i bezpieczną dla naszego kręgosłupa pracę. Ważnym jest, aby fotel taki był w odpowiedni sposób dostosowany do prawidłowej postawy osoby siedzącej, dlatego też nasze fotele projektowane są z udziałem konsultantów mających wiedzę dotyczącą higieny pracy. Oczywiście równie dobrą opcją może być krzesło - wszystko zależy od preferencji naszych klientów.

Biurowe krzesło obrotowe - bogaty świat krzeseł

Krzesła obrotowe o regulowanej ręcznie wysokości są wytrzymałymi, solidnymi meblami, przystosowanymi w swojej konstrukcji nawet do osób nieco cięższych - decydując się na zakup takiego krzesła nie powinniśmy więc obawiać się o bezpieczeństwo swoje i podłogi. Wygodna praca i zdrowy kręgosłup od dzisiaj nie są już luksusem - z naszymi krzesłami obrotowymi stają się one standardem.