Produkty dostępne w tej kategorii są w szczególności ukłonem w stronę osób, które z foteli chciałyby korzystać nie tylko w pozycji siedzącej. Wysuwany, wygodny podnóżek pozwala na zmianę pozycji i odpoczynek, przez co fotele takie doskonale sprawdzają się w przypadku długiej pracy albo w sytuacji, w której siedzący powinien znajdować się w pozycji półleżącej.

Fotel z rozkładanym podnóżkiem

Rozkładany podnóżek jest bardzo wygodnym i pożytecznym elementem, pozwalającym wykorzystywać fotel w jeszcze jeden, dodatkowy sposób. Zwiększa on co prawda całkowity ciężar mebla, ale jest to stosunkowo niska cena, jeśli weźmiemy pod uwagę korzyści płynące z możliwości wygodnego odpoczynku.

Fotel z funkcją spania

Fotele takie mogą stanowić doskonały sposób na zapadnięcie w drzemkę - wyciągnij się wygodnie, rozkoszując się wygodą i miękkością naszych foteli z podnóżkiem.

Fotel wypoczynkowy z wysuwanym podnóżkiem

Fotel z podnóżkiem wysuwanym tym różni się od standardowych foteli, że spełnia również funkcję wypoczynkową - to dlatego jest coraz chętniej wybieranym produktem. Zarówno pracodawcy, jak i pracownicy doceniają krótkie, regularne okresy odpoczynku i relaksu, podnoszące wydajność i rezultaty wykonywanej pracy.

Fotel z funkcją relax - odpocznij tu i teraz

Fotele z funkcją relax są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pracują w pozycji siedzącej, a co za tym idzie - obciążają swój kręgosłup. To właśnie dzięki tego typu meblom mogą Państwo pozwolić sobie na odpoczynek bez konieczności szukania dodatkowych mebli, pozwalających na ułożenie się w pozycji leżącej.