Le Mans Design - designerskie meble i akcesoria

Nieszablonowy styl i ponadczasowe wzornictwo z pełnym zapleczem funkcjonalności i jakości. To główne cechy marki Le Mans Design. Osobliwe rozwiązania dla miłośników modernistycznego designu. Szeroka oferta o zróżnicowanej formie jest metodą na ożywienie każdej przestrzeni. Nietuzinkowe krzesła, praktyczne stoliki, wygodne pufy, ozdobne lustra, dekoracyjne ławki, nowatorskie regały, ponadczasowe komody. Do tego mnóstwo niezwykłych dodatków, wazonów, przemyślanych stojaków na gazety, naturalistycznych mis na owoce, awangardowych obrazów i figurek. Nie zabrakło również wachlarza lamp wiszących, stołowych czy podłogowych. Utrzymane w dobrym guście o oryginalnych formach i połączeniach faktur i materiałów. Wszystkie staną się powodem do zazdrości u odwiedzających dom gości.
 

  • MEBLE

    Poszukaj z nami kolejnych inspiracji, które wypełnią Twoją przestrzeń. Przejrzyj naszą ofertę mebli, w której czeka na Ciebie wiele designerskich rozwiązań, za pomocą których urozmaicisz wnętrza i dodasz im nowego wyrazu.

  • OŚWIETLENIE

    Tutaj znajdziesz kolekcję produktów — źródła światła, czyli oświetlenie górne, lampy podłogowe, lampy stołowe oraz kinkiety, które stworzone zostały w różnych stylach, wybierz ten pasujący do Twoich wnętrz.

  • AKCESORIA

    Tutaj znajdziesz przepiękne dodatki do Twojego mieszkania. Małe niepozorne przedmioty, które pomogą dopieścić każde wnętrze, wnosząc w nie niebanalny nastrój. Zaczaruj własny dom korzystając z dodatków od Le Mans Design.