Stylowe urządzenie wnętrza jest nie lada wyzwaniem. Rozpoczynając od kreowania przestrzeni, kolorystyki ścian i ich faktur, dobierając odpowiednią podłogę, docieramy do mebli. Nasze designerskie komody to "kropka nad i" w każdym pomieszczeniu. Wpasują się w każdy kąt, kuchnię, salon, sypialnię - wszystko zależy od Państwa wyobraźni, kreatywności i otwartości na zupełnie nowe wrażenia wizualne. W zasadzie - dlaczego by nie połączyć skrajności?

Komoda ma wiele oblicz

Czego wymagamy od nowoczesnej komody do salonu czy sypialni? Powinna być oryginalna, dobrze wykonana i funkcjonalna. Komoda 'dizajnerska' łączy te trzy cechy, dodając do nich element ekstrawagancji, artyzmu i niepowtarzalności. Wśród dostępnych mebli znajdą Państwo komody w klimacie nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym, w stylu awangardowym lub vintage, kolonialnym i wielu innych.

Niekończące się zastosowania

Wiele modeli dostępnych jest w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować je ściśle do swoich wymagań i pomysłów. Zastosowane materiały to nie tylko drewno bądź płyta MDF, ale również metale, szkło, tkaniny i skóra naturalna. Meble mogą być stawiane na ziemi, na nóżkach, a także umieszczone na praktycznych kółkach, kiedy zamierzamy przestawiać komodę w różne lokalizacje. Komody designerskie to indywidualności wśród innych mebli, stanowiące jakość i ozdobę same w sobie. Doskonale wyglądają w pojedynkę, ale bez problemu można łączyć je z innymi elementami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wzbogacenia swoich nowoczesnych wnętrz niepowtarzalnymi meblami.