Meble drewniane są ponadczasowe. Zawsze doskonale prezentują się w każdym wnętrzu. Drewno jest jedynym w swoim rodzaju materiałem, niezwykle plastycznym w obróbce. Doświadczony fachowiec potrafi wyczarować z niego doskonałe meble. Drewniana komoda z szufladami będzie niewątpliwą ozdobą każdego domu i funkcjonalnym, trwałym sprzętem.


Komoda z litego drewna - wygodny i piękny mebel

Drewniane komody to niezwykle praktyczne meble. Świetnie sprawdzają się w salonie, ale także idealnie pasują do jadalni czy kuchni. W naszej ofercie posiadamy różnorodne wzory komód. Są wśród nich stylizowane na styl retro, ale także w stylu rustykalnym czy również o nowoczesnych, a wręcz futurystycznych kształtach. Każdy klient znajdzie model idealnie wpasowujący się w jego indywidualne potrzeby i aranżację wnętrza. Drewno, z jakiego są wykonane komody, cechuje się doskonałą jakością. Nienaganne wykończenie, ze szczególną dbałością o detale sprawia, że każda komoda znajdująca się w naszym asortymencie jest warta uwagi.

Lakierowana komoda czy z efektem postarzenia

Wzory komód znajdujące się w naszej ofercie są niepowtarzalne i wpasowują się w najnowsze trendy mody wnętrzarskiej. Większość z nich jest pokryta wysokiej jakości lakierem, aby pielęgnacja i użytkowanie mebla nie sprawiało problemów. Dużym zainteresowaniem cieszą się niezwykle efektowne, kolorowe komody w stylu industrialnym z efektem postarzenia, do produkcji których często wykorzystuje się drewno recyklingowane. Drewniana komoda nigdy nie wychodzi z mody, jest wyjątkowo funkcjonalnym i wygodnym meblem.