Dzisiaj trendy w modzie francuskiej zdominował styl prowansalski. To styl bardzo lekki i prosty, urzekający swoją przytulnością. Przywodzi na myśl ciepłą atmosferę francuskiej wsi, wzgórza porośnięte lawendą, kuchnie pachnące świeżymi ziołami. Styl prowansalski jest odmianą stylu rustykalnego. Ten styl z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy chcą czuć się swojsko w swoim domu, jednocześnie zachowując urok i elegancję.


Urok południa Francji w Twoim domu

Styl francuski od lat pozostaje jednym z najmodniejszych jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Kiedyś kojarzyły się z nim przede wszystkim meble w stylu ludwikańskim - barokowe, pełne przepychu, bogato zdobione. Powinny być wykonane z najwyższej jakości drewna i zachwycać pięknymi tapicerkami.

Komody prowansalskie

Sklep Mebelio.pl oferuje Państwu komody wykonane w stylu prowansalskim, które z pewnością mogą się sprawdzić także przy aranżacjach wnętrz w stylu vintage, skandynawskim lub innych. Tego typu komody cechują się wysoką jakością, pobielanym, czasem również postarzanym drewnem i subtelnością kształtów.

Funkcjonalność i piękno

Komody oferowane przez sklep Mebelio.pl dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, co sprawia, że łatwo je dopasować do każdego wnętrza. Sprawdzą się w kuchni, sypialni czy salonie, mogą być wykorzystane nawet jako szafka łazienkowa. Są bardzo funkcjonalne. Z pewnością pomogą Państwu uporządkować potrzebne przedmioty, a przy tym w delikatny sposób podkreślą wystrój wnętrza i nadadzą mu uroku.