Elegancki kredens z pewnością może być ozdobą każdego salonu. Bez wątpienia sprawdzi się w każdym domu, czy to by zorganizować w nim domową biblioteczkę, czy też wyeksponować w kredensie do jadalni porcelanowy serwis. Zazwyczaj kredens składa się z witryny na górze i komody na dole - to pozwala na zaprowadzenie porządku - piękne zaprezentowanie tych przedmiotów, którymi chcemy się pochwalić i pochowanie reszty. Kiedyś kredensy najczęściej znajdowały się w kuchni bądź jadalni, służyły do przechowywania naczyń, sztućców i serwetek. Dzisiaj kredensy nowoczesne powracają do mody i coraz częściej stanowią gustowną ozdobę salonu.

Kredensy prowansalskie

Sklep Mebelio.pl przygotował dla Państwa bardzo ciekawą ofertę kredensów. Znajdziemy tu na przykład kredensy prowansalskie, inspirowane stylem francuskim. Wykonane z pobielanego drewna wysokiej jakości, przywodzą na myśl rustykalny klimat Prowansji. Idealnie będą pasowały do porcelany, książek, kwiatów, ściereczek, sprawdzą się doskonale zarówno w jadalni, jak i salonie.

Kredensy skandynawskie

Kredensy, które znajdą państwo w sklepie Mebelio.pl z pewnością będą pasowały również idealnie do wszystkich aranżacji wnętrza w stylu skandynawskim. To styl ostatnio uwielbiany przez Polaków, ze względu na szlachetną prostotę, funkcjonalność i elegancję. Styl skandynawski kocha minimalizm, proste kredensy z pomalowanego na kolor biały bądź beżowy drewna będą tu pasowały jak ulał. Takie kredensy można bardzo prosto połączyć w ciekawy sposób z innymi meblami i dodatkami w stylu skandynawskim.