EnoRika - Hiszpański design

EnoRika swoją inspirację czerpie wprost z gorącej i malowniczej Hiszpanii. Pełne wdzięku, szyku i niebanalnych wzorów produkty dodadzą polotu każdemu wnętrzu. Począwszy od oryginalnych akcesoriów takich jak industrialne świeczniki, designerskie lampy, nowoczesne ramki na zdjęcia czy fantazyjne poduszki aż po modne komody, wygodne sofy czy klasyczne fotele. Ci z Państwa, którzy szukają uniwersalnych, a zarazem indywidualnych rozwiązań docenią różnorodność oferowanych przez nas produktów w konkurencyjnych cenach. Poszukujący klasycznych linii skandynawskich odnajdą je wśród naszych stołów, stolików, foteli, krzeseł i wielu innych produktów. W swojej bogatej ofercie EnoRika posiada również kompozycje w stylach vintage, awangardowych czy prowansalskich, które z pewnością odnajdą się w modnych wnętrzach.

  • AKCESORIA

    W akcesoriach umieściliśmy m.in.: modne poduszki, szklane wazony, nowoczesne ramki na zdjęcia, koce, latarenki. Produkty te wykonane zostały z najlepszych matriałów, by móc przez długie lata zachwycać swoim designem.

  • MEBLE

    Pełna gama mebli współczesnego wyposażenia wnętrz. Wierzymy, że nasze meble są bliskie perfekcji. Odkryj Meble na nowo, różne kolory i materiały dostosowane do każdego wystroju wnętrza.

  • OŚWIETLENIE

    Oświetlenie wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego odpowiednie lampy są bardzo ważne. Muszą dobrze wyglądać oraz odpowiednio oświetlać pomieszczenie, w którym przebywamy. Sprawdź naszą propozycje.