Trudno wyobrazić sobie dom, w którym brakowałoby lustra. Stanowi ono przecież doskonałą ozdobę przedpokoju i świetnie sprawdza się w łazience. Ma też bardzo istotne funkcje praktyczne – nikt nie wychodzi przecież z mieszkania, nim nie przejrzy się w jego tafli. Oferowane przez nas lustra, na pewno znajdą szerokie zastosowanie w Państwa domach, upiększając oraz wizualnie powiększając łazienkę przedpokój czy każde pomieszczenie w którym się znajdą.


Lustra wiszące lub wolnostojące stworzone do każdego wnętrza

Lustra charakteryzują się odmiennymi kształtami i różnorodnym designem. Zarówno te lustra w bogato zdobionych ramach, jak i te odznaczające się prostotą, optycznie powiększą przestrzeń zwłaszcza w przedpokojach o mniejszych metrażach.

Posiadamy także lustra nowoczesne o najróżniejszych kształtach, które doskonale będą prezentować się w wielu przestrzeniach. Ich innowacyjne projekty na pewno zachwycą wszystkich właścicieli minimalistycznych wnętrz. Znajdą się tu bowiem także lustra wiszące, które nie tylko posłużą do przeglądania się, ale będą stanowiły ciekawy akcent na ścianie pomieszczenia. Niektóre modele charakteryzuje oszczędność i prostota, inne natomiast przepych, zawarty w wyjątkowych, starannie zdobionych ramach. Osobom, które lubią szczególnie bogate akcesoria, na pewno spodobają się lustra glamour.

Szukasz lustra w stylu retro? - To dobrze trafiłeś

Proponujemy także postarzane lustra do przedpokoju czy pokoju dziennego. Ich ciekawa stylistyka, której podstawę stanowią drewniane, często lekko poprzecierane ramy, będzie doskonałym uzupełnieniem do wnętrz, utrzymanych w stylu prowansalskim lub shabby chic. Prostsze i delikatniejsze żłobienia nadają im też charakteru i sprawiają, że prezentują się bardzo elegancko, gdziekolwiek nie są zawieszone.