W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne i funkcjonalne regały pokojowe w szerokiej ofercie wzorów. Regały na książki, które oferujemy to doskonała jakość materiałów oraz solidne wykonanie. Dzięki temu regały drewniane dostępne w Mebelio są propozycją, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W domu musimy pomieścić wiele różnych rzeczy. Większość z nich trzymamy w szafach i komodach. Wyjątek stanowią książki, które najlepiej gromadzić na specjalnych regałach. Mamy wtedy do nich łatwy dostęp, a regał może pełnić dodatkową funkcję wystroju wnętrza.

Drewniane regały na książki

W zależności od posiadanego miejsca i aranżacji wnętrza, dobieramy kształt regału. Na rynku jest bardzo duży wybór, od drewnianych po metalowe i szklane.

W przypadku wnętrz nowoczesnych  można zdecydować się na dekoracyjny regał na książki wykonany zgodnie z aktualnymi trendami wzornictwa. Szeroka gama kolorystyczna ułatwia dopasowanie do istniejącej już tonacji wnętrza. W takich wnętrzach lepiej prezentować się będzie kilka mniejszych regałów niż jeden duży. Można zestawić regał wiszący i regały stojące.

We wnętrzach o klasycznym wystroju dobrze prezentować się będzie tradycyjny regał drewniany. Może stanowić całościową zabudowę ściany, ale także może składać się z kilku mniejszych boksów. Zaletą ich jest możliwość łatwego przestawiania.