Moda zmienia się nieustannie. I dokładnie tak samo jest w przypadku trendów obowiązujących w aranżacji i meblowaniu wnętrz. Coraz bardziej, na szczęście, zdajemy sobie sprawę, że wystrój wnętrz i harmonia mają istotny wpływ na nasze samopoczucie. Kwestia ta nie ominęła również pomieszczenia, jakim jest przedpokój. Traktowany dotychczas po macoszemu, pełniący rolę wyłącznie przechowalni odzieży wierzchniej i butów, współczesny przedpokój zachwyca i zaprasza idealną kompozycją mebli, dodatków i kolorów. A współcześni producenci mebli doskonale zdają sobie z tego sprawę oferując coraz to bardziej wyjątkowe, pomysłowe i wytrzymałe meble do przedpokoju.

SZAFKI, PÓŁKI NA BUTY, SCHOWKI… CO I JAK WYBRAĆ?

Przede wszystkim dopasuj meble do wielkości swojego przedpokoju, pamiętając, że ma on wzbudzić zainteresowanie i zachwyt, a więc nadmiar wszystkiego nie jest tu potrzebny. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Nowoczesne, niezwykle pojemne, a zarazem niewielkich rozmiarów, organizery na buty. Ponadto półki na buty i regały na buty, które idealnie wkomponują się w każdą, niewielką nawet, przestrzeń. Schowek na buty to idealne rozwiązanie, gdy Twój przedpokój jest niewielkich rozmiarów. Zaledwie 20 lub 24 cm głębokości pozwoli Ci na przechowanie nawet kilkunastu (jeżeli nie więcej) par butów- wszystko zależy od tego, jak szeroki i wysoki schowek wybierzesz. Wśród oferowanych mebli znajdziesz również szafki do przedpokoju, w których niekoniecznie musisz przechowywać buty, ale możesz także przeznaczyć je na niepotrzebne (w danej chwili) czapki, szaliki, torebki czy akcesoria do pielęgnacji obuwia/odzieży.

Szeroki wybór kolorów, rozmiarów i rodzaju mebli do przedpokoju, wykonanych z niezwykłą starannością i z najwyższej jakości materiałów pozwoli Ci wybrać i urządzić swój wymarzony przedpokój, wzbudzający zachwyt domowników i Twoich gości.