Wazon to dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby, lub miły drobiazg, który możemy sprawić sobie dla poprawienia humoru. Przyda się praktycznie w każdym domu. Nic tak nie wprowadza przyjemnej atmosfery jak bukiet świeżych, kolorowych kwiatów, a odpowiednio dobrany wazon, będzie stanowił idealny dodatek, który nada wnętrzu uroku i stylu.


Podkreśl wyjątkową aranżację wnętrza za pomocą wazonu

W sklepie Mebelio.pl znajdziemy wazony dekoracyjne w ogromnej ilości wzorów i kolorów. Możemy wybrać na przykład klasyczny szklany wazon na kwiaty - to wybór uniwersalny, taki wazon będzie pasował do właściwie każdego wnętrza. Możemy jednak także trochę bardziej poeksperymentować i wybrać również na przykład metalowy wazon na kwiaty - są one mniej typowe, z pewnością sprawdzą się we wszelkiego rodzaju aranżacjach w nowoczesnym lub industrialnym stylu.

Inną ciekawą opcją są wazony ceramiczne - nadają one naszej aranżacji romantycznego klimatu, dlatego też będą bardzo pasowały do wszystkich aranżacji na przykład w stylu prowansalskim lub shabby.

Dobierz odpowiedni kolor i kształt

Warto pomyśleć również o tym, żeby dopasować wazon pod względem koloru i kształtu. W sklepie Mebelio.pl znajdą Państwo zarówno wazony wysokie, o typowych prostych kształtach, jak i bardziej niespotykane. Dobrze jest, gdy odpowiednio dobrany kolor łączy się ze stylem wnętrza. Na przykład jeśli chcemy zachować orientalny klimat, wybierzmy wazon w jaskrawych kolorach. Jeśli natomiast mamy meble proste, na przykład w stylu skandynawskim, dobrze jest wybrać wazon w stonowanym, pasującym kolorze.