Wieszak to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki oraz każdego przedpokoju. Najczęściej wieszamy na nich ubrania, ręczniki lub nakrycia głowy. Wieszaki muszą obecnie spełniać co najmniej dwie funkcje. Pierwsza z nich jest chyba oczywista, a ta druga polega na odpowiednim designie. Wieszak musi być nie tylko użyteczny i praktyczny, ale i ładny.

 

Haczyk na ubrania

Ubrania to przedmioty, które zdecydowanie najczęściej wieszamy. Kurtki, płaszcze, koszule czy T-shirty nierzadko goszczą na wieszakach w naszych domach. W ofercie mebelio.pl znaleźć można szeroką gamę wieszaków na ubrania, które będą pasować do każdego wnętrza.

Haczyk na ręczniki

Haczyki na ręczniki muszą się charakteryzować nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale i odpornością na działanie wody. Jeśli z łazienki korzysta kilka osób, świetnym pomysłem są haczyki w kszatałcie liter. Pierwsza litera imienia może być literą na haczyku dzięki czemu trudno będzie pomylić domownikom ręczniki. Haczyk w kształcie litery może się również sprawdzić w przedpokoju. Wieszając na nim kurtkę czy czapkę, od razu będzie wiadomo, do kogo ona należy.

Ceramiczny wieszak

Wieszaki ceramiczne nie tylko spełniają swoją funkcję, ale i pięknie wyglądają. Świetnie sprawdzają się także w domach urządzonych na styl prowansalski.

Oferta na Mebelio.pl

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów wieszaków na ubrania. Posiadamy zarówno proste, uniwersalne wieszaki do każdego wnętrza. Zapraszamy do kontaktu i zakupów.