Produkty dostępne w tej kategorii to gabloty służące głównie do eksponowania różnego rodzaju przedmiotów - naczyń, książek, okazów kolekcjonerskich i innych. Podobnie jak w przypadku innych naszych mebli, witryny nie pełnią jedynie funkcji użytkowej - same w sobie są swoistymi dziełami sztuki i dodadzą klasy każdemu wnętrzu. Szklane witryny są doskonałym elementem wyposażenia każdego salonu i biblioteczki. Pozwalają w zorganizowany i estetyczny sposób przechowywać różnego rodzaju przedmioty. Meble należące do tej kategorii to istny popis wykończeń i designu. Zróżnicowana kolorystyka, mnogość oferowanych stylów (m.in. klasyczny, prowansalski) i rozmiarów pozwolą zaspokoić wymagania każdego klienta.

Elegancja i funkcjonalność czyli szklane witryny

Drewniana witryna ze szklanymi półkami z kolei jest jednym z najczęściej wybieranych produktów. W naszym sklepie znajdziesz tego rodzaju meble w różnych wariantach - jeśli potrzebujesz miejsca na wiele przedmiotów, być może odpowiednią opcją będą witryny dwudrzwiowe. Witryny pokojowe natomiast stanowić będą niezastąpiony element wyposażenia każdego salonu - goście z podziwem obserwować będą kunszt wykonania i subtelną kolorystykę.

Większość naszych witryn pochodzi od skandynawskich producentów, którzy słyną z charakterystycznego, cenionego designu. W tej kategorii znajdziesz meble zaprojektowane zarówno w stylistyce nowoczesnej, jak i tradycyjnej - nostalgiczny urok tych mebli zadowoli w szczególności klientów o bardziej tradycyjnym podejściu do wystroju wnętrz.