Strona główna
Wnętrza
Tutaj jesteś

Salon drzwi Katowice. Sprawdź, dlaczego warto w nim kupić drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

22 grudnia 2023 drzwi katowice

Salony drzwi skutecznie oparły się ekspansji marketów budowlanych. To jedne z nielicznych tego typu biznesów, które wciąż przyciągają wielu klientów i nie mają problemów z utrzymaniem dużej sprzedaży. Dlaczego? Wynika to z faktu, iż zakup drzwi w salonie gwarantuje znacznie wyższy poziom satysfakcji z dokonanego wyboru. Akurat stolarkę okienną i drzwiową po prostu wolimy kupować w miejscach, które specjalizują się w tym asortymencie. Jest to bardzo dobre podejście, o czym przekonujemy w naszym artykule. Dowiedz się, dlaczego w poszukiwaniu skrzydeł wewnętrznych i zewnętrznych warto wybrać się do salonu drzwi w Katowicach.

Fachowe doradztwo

Najważniejszym powodem, dla którego na etapie remontu domu czy mieszkania warto odwiedzić salon drzwi w Katowicach, jest możliwość skorzystania z fachowego doradztwa sprzedawcy. W profesjonalnych, wyspecjalizowanych salonach nie pracują osoby przypadkowe. Każdy sprzedawca musi przejść szkolenie i doskonale orientować się zarówno w gamie produktowej oferowanych producentów, jaki w aspektach technicznych pozwalających prawidłowo dobrać drzwi.

Jeśli masz tylko wstępną wizję tego, jak powinny wyglądać Twoje nowe drzwi wewnętrzne czy zewnętrzne, natomiast nie masz pojęcia, na co zwrócić uwagę przy wyborze stolarki, to najlepszym co możesz zrobić jest właśnie odwiedzenie salonu drzwi w Katowicach.

Duży wybór drzwi najlepszych producentów

Pod względem obszerności oferty salony drzwi biją na głowę nawet duże markety budowlane. W salonie czekają na Ciebie dziesiątki modeli drzwi czołowych producentów, tak polskich, jak i zagranicznych. Każdy wyspecjalizowany salon oferuje i drzwi wewnętrzne, i zewnętrzne, i tzw. wewnątrzklatkowe, czyli do mieszkania.

Dzięki temu w jednym miejscu możesz od ręki porównać mnóstwo modeli drzwi, sprawdzić jakość wykonania, kolorystykę, fakturę, wygodę obsługi i w ten sposób podjąć dobrą decyzję o wyborze odpowiedniej stolarki do Twojego domu lub mieszkania.

Można zatem napisać, że wizyta w salonie drzwi w Katowicach oszczędza mnóstwo czasu, którego nie trzeba już tracić na przeglądanie katalogów, stron internetowych producentów czy bezowocowe spacery po markecie budowlanym.

Profesjonalny montaż

Ważnym argumentem przemawiającym za zakupem drzwi w specjalistycznym salonie jest to, że od razu zyskujesz możliwość zlecenia montażu zakupionej stolarki – często w naprawdę okazyjnej cenie. Montaż zostanie przeprowadzony przez doświadczoną ekipę, z którą salon współpracuje od dłuższego czasu, co gwarantuje poprawne wykonawstwo i zachowanie gwarancji na stolarkę.

W dodatku za jednym zamachem rozwiązujesz problem transportu drzwi do mieszkania czy domu, co w przypadku tak dużych elementów zawsze jest kłopotliwe.

Pamiętaj również, że kupując drzwi z usługą montażu, możesz na tym zaoszczędzić aż 15%. W jaki sposób? Same drzwi są obłożone 23-procentową stawką podatku VAT, natomiast wybierając drzwi + montaż de facto kupujesz usługę, na którą nałożono tylko 8-procentowy podatek. To naprawdę się opłaca.

Który salon drzwi w Katowicach wybrać?

Jeśli chcesz poświecić czas na wizytę w salonie, w którym na pewno znajdziesz odpowiednie drzwi dla siebie, to rekomendujemy wybranie się do jednego z najlepiej ocenianych salonów drzwi w Katowicach: DRZWI INSIDE.

Salon mieści się w galerii HOME CONCEPT, tuż przy głównej trasie w kierunku Sosnowca. W ofercie DRZWI INSIDE znajdziesz zarówno drzwi wewnętrzne , jak i drzwi zewnętrzne .

Salon oferuje drzwi czołowych producentów polskich i zagranicznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewnia również usługę fachowego montażu drzwi, co jest bardzo wygodne dla klienta i m.in. daje pewność zachowania gwarancji.

Oferta salonu obejmuje również drzwi wewnątrzklatkowe, podłogi drewniane, panele laminowane i winylowe, akcesoria do drzwi czy zabudowy ścian. Ze szczegółami zapoznasz się na stronie internetowej drzwi-inside.pl.

Materiał zewnętrzny

Redakcja mebelio.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie pasja do inspirujących projektów spotyka się z praktyczną wiedzą na temat budownictwa, ogrodu, wnętrz oraz sztuki DIY! Jesteśmy miejscem, gdzie marzenia o wymarzonym domu i ogrodzie stają się rzeczywistością, dzięki kreatywności, inspiracji i solidnej dawce praktycznych wskazówek.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Nowoczesne łóżko
rodzaj materaców
materac

Jesteś zainteresowany reklamą?

materac